Tipovací soutěž - MS ve fotbale 2018

14.6.-15.7.2018, Rusko

skupina AZVRPskórebody
 Uruguay33005:09
 Rusko32018:46
 Saúdská Arábie31022:73
 Egypt30032:60
skupina BZVRPskórebody
 Portugalsko31205:45
 Španělsko31206:55
 Írán31112:24
 Maroko30122:41
skupina CZVRPskórebody
 Francie32103:17
 Dánsko31202:15
 Peru31022:23
 Austrálie30122:51
skupina DZVRPskórebody
 Chorvatsko33007:19
 Argentina31113:54
 Nigérie31023:43
 Island30122:51
skupina EZVRPskórebody
 Brazílie32105:17
 Švýcarsko31205:45
 Srbsko31022:43
 Kostarika30122:51
skupina FZVRPskórebody
 Mexiko32013:46
 Švédsko32015:26
 Německo31022:43
 Jižní Korea31023:33
skupina GZVRPskórebody
 Belgie33009:29
 Anglie32018:36
 Tunisko31025:83
 Panama30032:110
skupina HZVRPskórebody
 Kolumbie32015:26
 Senegal31114:44
 Japonsko31114:44
 Polsko31022:53
1. osmifinále
Francie4
Argentina3
2. osmifinále
Uruguay2
Portugalsko1
3. osmifinále
Španělsko1
Rusko1
4. osmifinále
Chorvatsko1
Dánsko1
5. osmifinále
Brazílie2
Mexiko0
6. osmifinále
Belgie3
Japonsko2
7. osmifinále
Švédsko1
Švýcarsko0
8. osmifinále
Kolumbie1
Anglie1
1. čtvrtfinále
Francie2
Uruguay0
2. čtvrtfinále
Belgie2
Brazílie1
3. čtvrtfinále
Anglie2
Švédsko0
4. čtvrtfinále
Rusko1
Chorvatsko1
1. semifinále
Francie1
Belgie0
2. semifinále
Chorvatsko1
Anglie1
o 3. místo
Belgie2
Anglie0
finále
Francie4
Chorvatsko2

Z ...počet zápasů
V ...počet výher
R ...počet remíz
P ...počet proher

14.6.-15.7.2018, Rusko

Nejsi přihlášen, nemůžeš tipovat!

sk.datumzačíná  uzávěrka  utkánívýsl.
A14.06.201817:00
Rusko Saúdská Arábie5:0
A15.06.201814:00
Egypt Uruguay0:1
B15.06.201817:00
Maroko Írán0:1
B15.06.201820:00
Portugalsko Španělsko3:3
C16.06.201812:00
Francie Austrálie2:1
D16.06.201815:00
Argentina Island1:1
C16.06.201818:00
Peru Dánsko0:1
D16.06.201821:00
Chorvatsko Nigérie2:0
E17.06.201814:00
Kostarika Srbsko0:1
F17.06.201817:00
Německo Mexiko0:1
E17.06.201820:00
Brazílie Švýcarsko1:1
F18.06.201814:00
Švédsko Jižní Korea1:0
G18.06.201817:00
Belgie Panama3:0
G18.06.201820:00
Tunisko Anglie1:2
H19.06.201814:00
Kolumbie Japonsko1:2
H19.06.201817:00
Polsko Senegal1:2
A19.06.201820:00
Rusko Egypt3:1
B20.06.201814:00
Portugalsko Maroko1:0
A20.06.201817:00
Uruguay Saúdská Arábie1:0
B20.06.201820:00
Írán Španělsko0:1
C21.06.201814:00
Dánsko Austrálie1:1
C21.06.201817:00
Francie Peru1:0
D21.06.201820:00
Argentina Chorvatsko0:3
E22.06.201816:00
Brazílie Kostarika2:0
D22.06.201817:00
Nigérie Island2:0
E22.06.201820:00
Srbsko Švýcarsko1:2
G23.06.201814:00
Belgie Tunisko5:2
F23.06.201817:00
Jižní Korea Mexiko1:2
F23.06.201820:00
Německo Švédsko2:1
G24.06.201814:00
Anglie Panama6:1
H24.06.201817:00
Japonsko Senegal2:2
H24.06.201820:00
Polsko Kolumbie0:3
A25.06.201816:00
Uruguay Rusko3:0
A25.06.201816:00
Saúdská Arábie Egypt2:1
B25.06.201820:00
Írán Portugalsko1:1
B25.06.201820:00
Španělsko Maroko2:2
C26.06.201816:00
Dánsko Francie0:0
C26.06.201816:00
Austrálie Peru0:2
D26.06.201820:00
Nigérie Argentina1:2
D26.06.201820:00
Island Chorvatsko1:2
F27.06.201816:00
Mexiko Švédsko0:3
F27.06.201816:00
Jižní Korea Německo2:0
E27.06.201820:00
Švýcarsko Kostarika2:2
E27.06.201820:00
Srbsko Brazílie0:2
H28.06.201816:00
Japonsko Polsko0:1
H28.06.201816:00
Senegal Kolumbie0:1
G28.06.201820:00
Panama Tunisko1:2
G28.06.201820:00
Anglie Belgie0:1
I30.06.201816:00
Francie Argentina4:3
J30.06.201820:00
Uruguay Portugalsko2:1
K01.07.201816:00
Španělsko Rusko1:2(SN)
L01.07.201820:00
Chorvatsko Dánsko2:1(SN)
M02.07.201816:00
Brazílie Mexiko2:0
N02.07.201820:00
Belgie Japonsko3:2
O03.07.201816:00
Švédsko Švýcarsko1:0
P03.07.201820:00
Kolumbie Anglie1:2(SN)
R06.07.201820:00
Brazílie Belgie1:2
Q07.07.201816:00
Uruguay Francie0:2
S07.07.201816:00
Švédsko Anglie0:2
T07.07.201820:00
Rusko Chorvatsko2:3(SN)
U10.07.201820:00
Francie Belgie1:0
V11.07.201820:00
Chorvatsko Anglie2:1(PP)
W14.07.201816:00
Belgie Anglie2:0
X15.07.201817:00
Francie Chorvatsko4:2
[x]obr.tipujícíbody
XDavids183
Xmarek177
XKebabis173
Xkolar164
Xdlouhan138
XWorech130
Xjanminatst120
XPetrM101
Tabulka výsledků (po skupinách)
Skupina A RUS-SAÚ
 
5 : 0
EGY-URU
 
0 : 1
RUS-EGY
 
3 : 1
URU-SAÚ
 
1 : 0
URU-RUS
 
3 : 0
SAÚ-EGY
 
2 : 1
XXX-XXXbody
Davids    1:0   3   0:2   6   1:1   -2   2:0   6   2:1   5   0:1   -20:0(0:0)-016
marek    2:0   4   1:2   5   2:2   -2   2:0   6   2:1   5   0:2   -30:0(0:0)-015
Kebabis    2:1   3   0:2   6   1:0   4   2:0   6   2:1   5   0:1   -20:0(0:0)-022
kolar    2:1   3   0:1   11   1:1   -2   2:0   6   2:1   5   0:1   -20:0(0:0)-021
dlouhan    1:0   3   0:2   6   2:0   5   2:0   6   2:1   5   0:2   -30:0(0:0)-022
Worech    1:1   -5   1:2   5   1:1   -2   2:0   6   1:1   -3   0:2   -30:0(0:0)-0-2
janminatst    3:1   4   1:3   4   3:1   11   3:0   5   2:1   5   1:2   -20:0(0:0)-027
PetrM    1:1   -5   2:1   -2   0:2   -4   2:0   6   2:1   5   1:1   -10:0(0:0)-0-1
Skupina B MAR-ÍRÁ
 
0 : 1
POR-ŠPA
 
3 : 3
POR-MAR
 
1 : 0
ÍRÁ-ŠPA
 
0 : 1
ÍRÁ-POR
 
1 : 1
ŠPA-MAR
 
2 : 2
XXX-XXXbody
Davids    0:0   -1   1:1   6   1:0   11   0:2   6   0:2   -2   2:0   -20:0(0:0)-018
marek    1:1   -1   1:3   -2   2:1   5   0:3   5   1:3   -2   3:0   -30:0(0:0)-02
Kebabis    1:1   -1   3:2   -1   2:0   6   0:1   11   0:2   -2   2:0   -20:0(0:0)-011
kolar    1:0   -2   1:2   -3   2:0   6   0:3   5   0:2   -2   2:0   -20:0(0:0)-02
dlouhan    1:1   -1   1:3   -2   1:0   11   0:3   5   0:3   -3   3:0   -30:0(0:0)-07
Worech    1:0   -2   1:1   6   3:0   5   0:3   5   0:3   -3   4:0   -40:0(0:0)-07
janminatst    2:0   -3   1:3   -2   3:1   4   1:4   3   1:3   -2   3:1   -20:0(0:0)-0-2
PetrM    1:1   -1   1:1   6   1:0   11   1:2   5   1:2   -1   2:1   -10:0(0:0)-019
Skupina C FRA-AUS
 
2 : 1
PER-DÁN
 
0 : 1
DÁN-AUS
 
1 : 1
FRA-PER
 
1 : 0
DÁN-FRA
 
0 : 0
AUS-PER
 
0 : 2
XXX-XXXbody
Davids    2:0   6   1:1   -1   1:0   -1   2:1   5   1:2   -3   1:1   -20:0(0:0)-04
marek    3:0   5   1:0   -2   1:0   -1   2:0   6   1:3   -4   1:2   60:0(0:0)-010
Kebabis    2:1   11   1:1   -1   0:1   -1   1:0   11   0:1   -1   1:1   -20:0(0:0)-017
kolar    2:0   6   1:2   5   2:1   -1   1:0   11   0:2   -2   0:1   60:0(0:0)-025
dlouhan    1:2   -2   0:1   11   1:1   13   2:0   6   2:2   6   1:0   -30:0(0:0)-031
Worech    2:1   11   1:1   -1   0:2   -2   3:1   4   1:2   -3   2:1   -30:0(0:0)-06
janminatst    2:1   11   3:1   -3   2:2   8   2:2   -3   1:2   -3   1:2   60:0(0:0)-016
PetrM    1:0   5   0:0   -1   0:1   -1   2:1   5   0:1   -1   2:0   -40:0(0:0)-03
Skupina D ARG-ISL
 
1 : 1
CHO-NIG
 
2 : 0
ARG-CHO
 
0 : 3
NIG-ISL
 
2 : 0
NIG-ARG
 
1 : 2
ISL-CHO
 
1 : 2
XXX-XXXbody
Davids    2:0   -2   1:1   -2   2:1   -4   1:1   -2   0:2   6   1:1   -10:0(0:0)-0-5
marek    2:0   -2   2:0   11   3:2   -4   1:1   -2   0:2   6   0:3   50:0(0:0)-014
Kebabis    2:0   -2   0:1   -3   2:1   -4   2:2   -2   1:2   11   1:2   110:0(0:0)-011
kolar    1:0   -1   3:1   5   1:0   -4   2:2   -2   1:3   6   1:2   110:0(0:0)-015
dlouhan    2:0   -2   2:0   11   2:2   -3   1:2   -3   1:3   6   1:3   60:0(0:0)-015
Worech    2:1   -1   2:1   6   2:1   -4   1:1   -2   1:2   11   1:1   -10:0(0:0)-09
janminatst    3:1   -2   2:1   6   3:1   -5   2:3   -3   1:3   6   1:2   110:0(0:0)-013
PetrM    3:0   -3   1:1   -2   2:2   -3   2:1   6   1:1   -1   1:1   -10:0(0:0)-0-4
Skupina E KOS-SRB
 
0 : 1
BRA-ŠVÝ
 
1 : 1
BRA-KOS
 
2 : 0
SRB-ŠVÝ
 
1 : 2
SRB-BRA
 
0 : 2
ŠVÝ-KOS
 
2 : 2
XXX-XXXbody
Davids    1:1   -1   2:1   -1   2:0   11   1:1   -1   1:2   6   1:0   -30:0(0:0)-011
marek    0:3   5   3:0   -3   5:0   4   2:1   -2   1:3   5   2:1   -10:0(0:0)-08
Kebabis    1:0   -2   4:0   -4   3:1   5   1:0   -2   0:3   6   1:1   80:0(0:0)-011
kolar    0:1   11   2:0   -2   2:0   11   1:1   -1   0:1   6   1:0   -30:0(0:0)-022
dlouhan    1:2   5   3:0   -3   2:0   11   1:0   -2   0:2   11   0:1   -30:0(0:0)-019
Worech    0:1   11   3:1   -2   3:1   5   2:1   -2   1:2   6   1:1   80:0(0:0)-026
janminatst    2:0   -3   3:1   -2   3:1   5   1:2   11   1:3   5   1:2   -10:0(0:0)-015
PetrM    1:2   5   2:0   -2   2:1   6   1:1   -1   1:1   -2   1:1   80:0(0:0)-014
Skupina F NĚM-MEX
 
0 : 1
ŠVÉ-JIK
 
1 : 0
JIK-MEX
 
1 : 2
NĚM-ŠVÉ
 
2 : 1
JIK-NĚM
 
2 : 0
MEX-ŠVÉ
 
0 : 3
XXX-XXXbody
Davids    2:1   -2   1:1   -1   0:1   5   2:1   11   0:2   -4   1:1   -30:0(0:0)-06
marek    4:0   -5   2:1   5   0:1   5   2:1   11   0:3   -5   1:2   50:0(0:0)-016
Kebabis    2:1   -2   1:0   11   0:2   6   2:0   6   0:2   -4   1:0   -40:0(0:0)-013
kolar    2:0   -3   1:0   11   0:2   6   1:0   5   0:3   -5   2:0   -50:0(0:0)-09
dlouhan    2:1   -2   2:0   6   0:2   6   2:0   6   0:4   -6   2:0   -50:0(0:0)-05
Worech    2:0   -3   1:1   -1   1:1   -1   2:1   11   1:3   -4   2:1   -40:0(0:0)-0-2
janminatst    3:1   -3   1:1   -1   1:3   6   3:1   6   1:3   -4   2:1   -40:0(0:0)-00
PetrM    2:1   -2   2:1   5   2:2   -1   1:1   -1   0:1   -3   1:1   -30:0(0:0)-0-5
Skupina G BEL-PAN
 
3 : 0
TUN-ANG
 
1 : 2
BEL-TUN
 
5 : 2
ANG-PAN
 
6 : 1
ANG-BEL
 
0 : 1
PAN-TUN
 
1 : 2
XXX-XXXbody
Davids    2:0   6   0:1   5   2:0   2   2:0   2   1:1   -1   1:1   -10:0(0:0)-013
marek    3:0   11   0:3   5   2:1   3   2:0   2   2:2   -3   1:1   -10:0(0:0)-017
Kebabis    0:1   -4   0:2   6   1:0   1   2:1   3   2:1   -2   1:0   -20:0(0:0)-02
kolar    2:0   6   0:1   5   1:0   1   2:0   2   1:2   5   0:1   50:0(0:0)-024
dlouhan    2:0   6   0:2   6   1:0   1   2:0   2   1:2   5   1:1   -10:0(0:0)-019
Worech    2:0   6   0:1   5   2:1   3   2:0   2   1:2   5   0:1   50:0(0:0)-026
janminatst    2:1   5   1:3   6   2:0   2   2:1   3   1:1   -1   2:1   -20:0(0:0)-013
PetrM    0:0   -3   0:2   6   1:1   -5   1:0   1   1:1   -1   0:1   50:0(0:0)-03
Skupina H KOL-JAP
 
1 : 2
POL-SEN
 
1 : 2
JAP-SEN
 
2 : 2
POL-KOL
 
0 : 3
JAP-POL
 
0 : 1
SEN-KOL
 
0 : 1
XXX-XXXbody
Davids    1:0   -2   1:0   -2   1:1   8   1:1   -3   0:1   11   0:1   110:0(0:0)-023
marek    2:0   -3   2:1   -2   1:2   -1   1:2   5   0:1   11   1:2   50:0(0:0)-015
Kebabis    1:0   -2   0:1   5   0:1   -3   0:1   5   0:1   11   0:1   110:0(0:0)-027
kolar    2:0   -3   2:1   -2   1:2   -1   1:1   -3   0:2   6   1:2   50:0(0:0)-02
dlouhan    2:0   -3   2:0   -3   1:2   -1   1:1   -3   0:2   6   0:2   60:0(0:0)-02
Worech    1:0   -2   2:1   -2   0:1   -3   1:1   -3   0:2   6   1:2   50:0(0:0)-01
janminatst    2:0   -3   2:1   -2   1:3   -2   2:3   5   1:2   5   1:3   40:0(0:0)-07
PetrM    1:1   -1   0:0   -3   1:0   -3   1:2   5   0:0   -1   0:0   -10:0(0:0)-0-4
1. osmifinále FRA-ARG
 
4 : 3
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-5
marek    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
Kebabis    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
kolar    1:0   10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-01
dlouhan    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
Worech    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
janminatst    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
2. osmifinále URU-POR
 
2 : 1
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    2:1   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis 2:2(2:3)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
kolar 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
dlouhan 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
Worech    0:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst    1:3   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
3. osmifinále ŠPA-RUS
 
1 : 2(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek    2:0   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
Kebabis    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
kolar    2:0   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
dlouhan    3:1   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
Worech    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst    3:1   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
4. osmifinále CHO-DÁN
 
2 : 1(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek    2:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Kebabis    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    2:1   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
dlouhan    2:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    3:2   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
janminatst    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
PetrM    2:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
5. osmifinále BRA-MEX
 
2 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek    2:0   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    1:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
dlouhan    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst 2:2(3:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
PetrM 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
6. osmifinále BEL-JAP
 
3 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
marek    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Kebabis    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
dlouhan    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Worech    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
PetrM    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
7. osmifinále ŠVÉ-ŠVÝ
 
1 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    1:0   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
kolar    0:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst 2:2(3:2)-30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM    2:1   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
8. osmifinále KOL-ANG
 
1 : 2(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
kolar    0:1   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
dlouhan    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    0:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
PetrM 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
1. čtvrtfinále URU-FRA
 
0 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Kebabis    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
dlouhan    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    3:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
2. čtvrtfinále BRA-BEL
 
1 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Kebabis    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
kolar    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
Worech    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
janminatst    3:1   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
3. čtvrtfinále ŠVÉ-ANG
 
0 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Kebabis    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
dlouhan    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
4. čtvrtfinále RUS-CHO
 
2 : 3(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)180:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-018
marek    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Kebabis    1:3   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar 1:1(1:2)180:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-018
dlouhan    0:2   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Worech    0:2   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
janminatst    1:2   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
1. semifinále FRA-BEL
 
1 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    2:1   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
Kebabis    3:2   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
kolar    3:2   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
dlouhan 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
Worech    3:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
janminatst 2:2(3:2)-30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
2. semifinále CHO-ANG
 
2 : 1(PP)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek 1:1(1:2)110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis    2:1   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
kolar    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst 2:2(3:2)130:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-013
PetrM 1:1(2:1)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
o 3. místo BEL-ANG
 
2 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Kebabis    1:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
kolar 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    1:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
finále FRA-CHO
 
4 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)-40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-4
marek    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Kebabis    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
kolar 1:1(1:2)-40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-4
dlouhan    1:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
Worech    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
janminatst    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
PetrM    0:1   -50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-5
Celkové pořadí
jméno body úspěšnost v % uhodnutí vítěze tutovky Ø bodů na zápas
1.XDavids 183 16,53 27× 2,86
2.Xmarek 177 22,26 38× 2,77
3.XKebabis 173 21,76 35× 10× 2,70
4.Xkolar 164 20,30 36× 2,56
5.Xdlouhan 138 16,55 34× 2,16
6.XWorech 130 15,35 34× 2,03
7.Xjanminatst 120 14,85 33× 1,88
8.XPetrM 101 9,84 22× 1,58
(www.kolarovi.cz)

Pravidla soutěže

1. Podmínky účasti

Tipovací soutěže se může zúčastnit kdokoliv. Jediná podmínka je se zaregistrovat.

2. Jak tipovat

Po přihlášení svým jménem a heslem se po stisknutí volby Tipy objeví seznam zápasů a u každého zápasu budou dva sloupce pro tipování. Sloupec nadepsaný "Můj tip" a sloupec nadepsaný "Dotipování". Jestliže ve sloupci "Můj tip" vyplníte remízu, objeví se i políčka ve sloupci "Dotipování". Jestliže zápas musí mít vítěze, vyplňte i toto "Dotipování" (Jinak bude počítána pouze remíza). Jakmile máte vyplněné všechny zápasy stisknete tlačítko Uložit tipy (dole pod tabulkou zápasů). K opravě jednotlivých tipů se můžete kdykoli do uzávěrky vrátit. Tipy, které již nebude možno upravovat (budou po uzávěrce) budou označeny barevným pozadím.

3. Uzávěrka tipování

Každý zápas má uzávěrku tipování. Několik zápasů může mít shodnou uzávěrku (například zápasy ve skupinách, čtvrtfinále, semifinále atd.) Aktuální uzávěrka je vždy uvedena nad seznamem zápasů.

4. Vyhodnocení tipů

Každý tip bude bodově ohodnocen. Za uhodnutí přesného výsledku bude přiděleno 11 bodů. Za uhodnutí přesného výsledku remízy bude přiděleno 13 bodů. Za uhodnutí výherce bude uděleno 7 bodů , za uhodnutí remízy 10 bodů , ale bude od nich odečten rozdíl ve skóre. Když neuhodnete ani výherce máte 0 bodů, ale od 0 bude ještě odečten rozdíl ve skóre.

Příklad:

Zápas Česká Republika - Kanada skončí 5:1

Člověk A tipne 5:1, má tedy tzv. "tutovku" a 11 bodů.

Člověk B tipne 6:2, dostane 5 bodů -> 7 (základ za uhodnutí vítěze) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami České Republiky) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Kanady).

Člověk C tipne 2:5, dostane -7 bodů -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 3 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami České Republiky) - 4 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Kanady).

Člověk D tipne 2:2, dostane -4 body -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 3 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami České Republiky) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Kanady).

Další příklad:

Zápas Česká republika - Německo skončí 2:2

Člověk A tipne 2:2, má tedy tzv. "tutovku za remízu" a 13 bodů.

Člověk B tipne 4:4, dostane 6 bodů -> 10 (základ za uhodnutí vítěze) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Německa).

Člověk C tipne 2:4, dostane -2 bodů -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka).

Člověk D tipne 5:0, dostane -5 body -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 3 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Německa).

Všechny dosažené body se sčítají. Vyhraje ten, kdo jich má nejvíc.

5. Zápasy, které nesmí skončit remízou

V případě, že se hraje zápas systémem play-off a nebo zápas nesmí skončit remízou, tipovat lze dvěma způsoby:

  • tipuji konečného vítěze
  • tipuji remízu v normální hrací době a "dotipuji" výhru jednoho týmu

Jestliže v normální hrací době skončí zápas remízou, hraje se prodloužení. Jestliže se hraje na "zlatý" gól a po jeho dosažení zápas končí, vítěr vyhrál o jeden gól. V případě, že se hraje na "střbrný" gól, tzn. že prodloužení se dohraje až do konce a oba soupeři dají např. dva góly, připočítávají se. Pak přichází pokutové kopy (samostatné nájezdy) a i když skončí 14:15, vítěznému týmu se připíše jen jeden gól.

Jestliže je vyplněn pouze "můj tip", počítá se POUZE konečný výsledek. Jestliže je vyplněn "můj tip" a je tam remíza a je vyplněno též "dotipování", počítají se body za REMÍZU a také body za KONEČNÝ VÝSLEDEK

Příklad:

Zápas Česko - Švédsko skončí 2:2 v normální hrací době.

1) Hraje se prodlopužení na "zlatý" gól. Česko dá gól a vítězí tedy 3:2. A nebo nedá a střílejí se panalty. Dopadnou 9:8 ve prospěch Česka a Česko tedy vítězí 3:2.

2) Hraje se prodlopužení na "stříbrný" gól. Česko dá gól a Švédsko taky, po prodloužení tedy opět remíza 3:3. Střílejí se panalty. Dopadnou 15:14 ve prospěch Česka a Česko tedy vítězí 4:3. A nebo v prodložení dá Česko 3 góly a Švédsko jeden a tedy vítězí Česko v poměru 5:3.

Člověk A tipne pouze 3:2, má tedy tzv. "tutovku" a 11 bodů.

Člověk B tipne "Můj tip" 2:2 a "Dotipování" 3:2, má tedy tzv. "tutovku za remízu" a jěště 11 bodů za uhodnutí přesného konečného výsledku Z jednoho zápasu lze tedy získat 2× body.

Člověk C tipne "Můj tip" 2:2 a "Dotipování" 2:3, má tedy tzv. "tutovku za remízu" , ale odečte se mu 2 body -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Švédska).

Kdo má svátek
X

22.10.2019

Sabina


Nositelka jména byla příslušnicí kmene Sabinů, sousedů Římanů. Ti jim v počátcích své historie unesli všechny jejich krásné dcery a ženy, a položili tak základ k úspěšnému rozvoji velkého Říma. Sabina je patronkou Říma, žen v domácnosti a dětí. V církevním kalendáři dnes nalézáme Marii Salome Galilejskou.

(zítra má svátek: Teodor)

Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 35
Nejnovější člen: alius2006
Tipovací soutěže
Cyklistické trasy

celkem tras: 164

Olomoucký kraj

trasy: 0

    Fotky
    • Ze Spořilova do Říčan a kolem Průhonic zpět

      ...a pořád jste v Praze.

    • Reminiscence na mládí aneb Žďárské Vrchy 2017

      Cesta k památné lípě - za námi procesí důchodců

    • Z Rohatce do Bílých Karpat a zpět

      Restaurant Koliba ve Zlatníckej dolině

    • Sázava 2005

      foto517

    • Sázava 2005

      foto579

    • Na kole v Holanech 2011

      ...to bylo ještě horší.

    • Broumovsko 2018

      Míjíme už několikátý dětský tábor.

    • Na kolech kolem Suchdola nad Lužnicí

      foto604

    • Z Rohatce přes přístav Skalica do Holíče a podél Moravy zpět

      Cesta kolem řeky Moravy

    • Vinobraní v Rohatci u Hodonína 2017

      Příprava na první výlet

    • Broumovsko 2018

      To už jsme v Polsku...?

    • Tajuplná Marilleva 2008

      foto1858

    • Tabula Rasa Cup 2007

      foto1298

    • Z Pastuchovic do Manětína a přes Rabštejn zpět

      foto3933

    • Tabula Rasa Cup 2007

      Výhled z penzionu. Sníh nikde...

    • Tabula Rasa Cup 2007

      foto1207

    • Vinobraní v Němčičkách 2016

      Modelka na kole

    • Na kole v Holanech 2011

      ... a další zastávka Holany - Svijanská hospoda.

    • Z Brtníků do Šluknova, Rumburka, rozhlednu Dýmník a zpět

      Před Kunraticemi

    • Mimořádný sraz aneb jak se slaví Abrahámoviny

      Srub Gizela v malebném prostředí Krčského lesa

    • Vezza d'Oglio aneb lýžníci v roce 2015

      Pohled od konce lanovky Bleis

    • Lágr v Borové u Poličky 2013

      Zde končí alespoň náznak nějaké cesty...

    • Lýžníci v Itálii 2017

      Příjemná hospůdka - čepovali tu Plzeň neboli "čeko bira"

    • Serada di Folgaría po druhé - 2018

      Kostel v Serradě

    • Od Pastvinské Přehrady přes Jablonné do Dolní Dobrouče a zpět

      Bořitov

    • Na kole kolem Kanady, release 2

      Přestávka (Srna utíká na třešně)

    • Cheb, kola a padesát v roce 2014

      Hurá...

    • Na kolech kolem Suchdola nad Lužnicí

      foto585

    • Serada di Folgaría po druhé - 2018

      Na zdraví...! Nemají vlaječky :-(

    • Z Obory hlubokými lesy do Hošťky a zpět

      foto7242

    • Kola, Karolina, Dolina a všechno dohromady - L.P. 2017

      Ke krůtě se přidává další masíčko.

    • Z Černé Říčky přes Jizerku a Smědavu do Josefova Dolu a zpět

      Přehrada Souš

    • Reminiscence na mládí aneb Žďárské Vrchy 2017

      Sjezd od Pasecké skály

    • Na kole v Holanech 2011

      Svijanská hospoda v Holanech. jirka s ochrankou.

    • Ze Spořilova do Chuchle a podél Vltavy zpět

      Po modré turistické od Pecoldovy vápenky

    • Tabula Rasa Cup 2007

      Pověst o vlčici a cecíkách

    • Z Brtníků přes Krásnou Lípu do Chřibské, Doubic a podél hranic zpět

      Panorama před Krásnou Lípou

    • U Psohlavců v Kdyni 2012

      foto2935

    • Kolem Žárského rybníku

      Mezi Klažary a Kamennou

    • Ze Spořilova do Českého Brodu, vlakem do Dolních Počernic a zpět

      foto10634

    ...a pořád jste v Praze.
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/80
    Clona: f/4.5
    ISO: 200
    Datum pořízení: 05.10.2014 13:15:31
     
    Cesta k památné lípě - za námi procesí důchodců
    š×v (original): 449 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/5.6
    ISO: 180
    Datum pořízení: 20.08.2017 14:22:29
     
    Restaurant Koliba ve Zlatníckej dolině
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/4.5
    ISO: 100
    Datum pořízení: 29.09.2017 12:35:31
     
    foto517
    š×v (original): 480×640
    velikost: 99 kB
    Fotoaparát: NIKON - E5900
    Expozice: 1/244
    Clona: f/8.2
    ISO: 64
    Datum pořízení: 28.05.2005 16:50:12
     
    foto579
    ...to bylo ještě horší.
    š×v (original): 796 × 533
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/100
    Clona: f/5.3
    ISO: 1600
    Datum pořízení: 12.07.2011 16:29:59
     
    Míjíme už několikátý dětský tábor.
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/5.6
    ISO: 125
    Datum pořízení: 01.07.2018 16:20:04
     
    foto604
    š×v (original): 640×480
    velikost: 95 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/320
    Clona: f/5.0
    ISO: 50
    Datum pořízení: 03.07.2005 11:12:30
     
    Cesta kolem řeky Moravy
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/160
    Clona: f/6.3
    ISO: 100
    Datum pořízení: 28.09.2017 16:44:16
     
    Příprava na první výlet
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/3.8
    ISO: 140
    Datum pořízení: 28.09.2017 14:16:51
     
    To už jsme v Polsku...?
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 04.07.2018 10:47:35
     
    foto1858
    š×v (original): 360×480
    velikost: 70 kB
    Fotoaparát: Canon - Canon DIGITAL IXUS 75
    Expozice: 0/25
    Clona: f/10.0
    ISO: 80
    Datum pořízení: 28.02.2008 13:56:13
     
    foto1298
    š×v (original): 640×480
    velikost: 60 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/640
    Clona: f/7.1
    ISO: 50
    Datum pořízení: 20.02.2007 14:20:35
     
    foto3933
    š×v (original): 447 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 26.04.2014 12:44:14
     
    Výhled z penzionu. Sníh nikde...
    š×v (original): 640×480
    velikost: 36 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/1000
    Clona: f/6.3
    ISO: 50
    Datum pořízení: 17.02.2007 17:41:50
     
    foto1207
    š×v (original): 640×480
    velikost: 48 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/1000
    Clona: f/8.0
    ISO: 50
    Datum pořízení: 21.02.2007 12:44:21
     
    Modelka na kole
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/5.6
    ISO: 360
    Datum pořízení: 27.09.2016 16:14:19
     
    ... a další zastávka Holany - Svijanská hospoda.
    š×v (original): 711 × 533
    Fotoaparát: OLYMPUS IMAGING CORP. - u750,S750
    Expozice: 0/6
    Clona: f/3.3
    ISO: 80
    Datum pořízení: 15.07.2011 16:39:34
     
    Před Kunraticemi
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 18.06.2017 10:25:31
     
    Srub Gizela v malebném prostředí Krčského lesa
    š×v (original): 1191 × 670
    Fotoaparát: NIKON - COOLPIX S9500
    Expozice: 1/250
    Clona: f/3.8
    ISO: 125
    Datum pořízení: 07.04.2014 13:55:48
     
    Pohled od konce lanovky Bleis
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/400
    Clona: f/10.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 29.01.2015 13:14:54
     
    Zde končí alespoň náznak nějaké cesty...
    š×v (original): 800 × 536
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/500
    Clona: f/5.6
    ISO: 110
    Datum pořízení: 02.07.2013 15:39:22
     
    Příjemná hospůdka - čepovali tu Plzeň neboli "čeko bira"
    š×v (original): 1005 × 670
    Fotoaparát: NIKON - COOLPIX S9500
    Expozice: 1/1000
    Clona: f/3.8
    ISO: 125
    Datum pořízení: 26.01.2017 13:18:36
     
    Kostel v Serradě
    š×v (original): 377 × 670
    Fotoaparát: NIKON - COOLPIX S9500
    Expozice: 1/30
    Clona: f/3.4
    ISO: 125
    Datum pořízení: 26.01.2018 17:59:30
     
    Bořitov
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/7.1
    ISO: 100
    Datum pořízení: 03.07.2015 10:17:01
     
    Přestávka (Srna utíká na třešně)
    š×v (original): 800×536
    velikost: 295 kB
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/5.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 04.07.2008 12:16:04
     
    Hurá...
    š×v (original): 447 × 670
    Fotoaparát: SONY - DSC-HX100V
    Expozice: 0/8
    Clona: f/4.0
    ISO: 200
    Datum pořízení: 03.07.2014 20:32:39
     
    foto585
    š×v (original): 640×480
    velikost: 83 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/100
    Clona: f/2.8
    ISO: 200
    Datum pořízení: 02.07.2005 23:46:27
     
    Na zdraví...! Nemají vlaječky :-(
    š×v (original): 1187 × 670
    Fotoaparát: HUAWEI - BLN-L21
    Expozice: 317200/100000000
    Clona: f/2.2
    ISO: 50
    Datum pořízení: 22.01.2018 15:29:40
     
    foto7242
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/640
    Clona: f/6.3
    ISO: 100
    Datum pořízení: 13.08.2016 14:57:16
     
    Ke krůtě se přidává další masíčko.
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/60
    Clona: f/4.2
    ISO: 200
    Datum pořízení: 13.07.2017 18:11:33
     
    Přehrada Souš
    š×v (original): 1844 × 670
    Datum pořízení: 03.08.2015 17:04:17
     
    Sjezd od Pasecké skály
    š×v (original): 449 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/20
    Clona: f/4.2
    ISO: 400
    Datum pořízení: 17.08.2017 14:46:26
     
    Svijanská hospoda v Holanech. jirka s ochrankou.
    š×v (original): 796 × 533
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/100
    Clona: f/5.0
    ISO: 200
    Datum pořízení: 14.07.2011 16:35:30
     
    Po modré turistické od Pecoldovy vápenky
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/100
    Clona: f/5.0
    ISO: 200
    Datum pořízení: 03.05.2015 14:03:42
     
    Pověst o vlčici a cecíkách
    š×v (original): 360×480
    velikost: 33 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/100
    Clona: f/3.2
    ISO: 200
    Datum pořízení: 22.02.2007 22:03:04
     
    Panorama před Krásnou Lípou
    š×v (original): 3000 × 616
    Datum pořízení: 16.06.2017 11:11:40
     
    foto2935
    š×v (original): 713 × 535
    Fotoaparát: NIKON - COOLPIX P7000
    Expozice: 1/887
    Clona: f/4.5
    ISO: 100
    Datum pořízení: 12.07.2012 12:43:16
     
    Mezi Klažary a Kamennou
    š×v (original): 640×480
    velikost: 64 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/200
    Clona: f/5.6
    ISO: 50
    Datum pořízení: 15.08.2006 18:50:50
     
    foto10634
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/80
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 14.10.2018 13:56:22
     
    Přihlášení
    Jméno

    Heslo



    Nejste členem?
    Klikněte sem
    a zaregistrujte se.

    Zapomněli jste heslo?
    Pro zaslání nového
    Klikněte sem.