Tipovací soutěž - MS ve fotbale 2018

14.6.-15.7.2018, Rusko

skupina AZVRPskórebody
 Uruguay33005:09
 Rusko32018:46
 Saúdská Arábie31022:73
 Egypt30032:60
skupina BZVRPskórebody
 Portugalsko31205:45
 Španělsko31206:55
 Írán31112:24
 Maroko30122:41
skupina CZVRPskórebody
 Francie32103:17
 Dánsko31202:15
 Peru31022:23
 Austrálie30122:51
skupina DZVRPskórebody
 Chorvatsko33007:19
 Argentina31113:54
 Nigérie31023:43
 Island30122:51
skupina EZVRPskórebody
 Brazílie32105:17
 Švýcarsko31205:45
 Srbsko31022:43
 Kostarika30122:51
skupina FZVRPskórebody
 Mexiko32013:46
 Švédsko32015:26
 Německo31022:43
 Jižní Korea31023:33
skupina GZVRPskórebody
 Belgie33009:29
 Anglie32018:36
 Tunisko31025:83
 Panama30032:110
skupina HZVRPskórebody
 Kolumbie32015:26
 Senegal31114:44
 Japonsko31114:44
 Polsko31022:53
1. osmifinále
Francie4
Argentina3
2. osmifinále
Uruguay2
Portugalsko1
3. osmifinále
Španělsko1
Rusko1
4. osmifinále
Chorvatsko1
Dánsko1
5. osmifinále
Brazílie2
Mexiko0
6. osmifinále
Belgie3
Japonsko2
7. osmifinále
Švédsko1
Švýcarsko0
8. osmifinále
Kolumbie1
Anglie1
1. čtvrtfinále
Francie2
Uruguay0
2. čtvrtfinále
Belgie2
Brazílie1
3. čtvrtfinále
Anglie2
Švédsko0
4. čtvrtfinále
Rusko1
Chorvatsko1
1. semifinále
Francie1
Belgie0
2. semifinále
Chorvatsko1
Anglie1
o 3. místo
Belgie2
Anglie0
finále
Francie4
Chorvatsko2

Z ...počet zápasů
V ...počet výher
R ...počet remíz
P ...počet proher

14.6.-15.7.2018, Rusko

Nejsi přihlášen, nemůžeš tipovat!

sk.datumzačíná  uzávěrka  utkánívýsl.
A14.06.201817:00
Rusko Saúdská Arábie5:0
A15.06.201814:00
Egypt Uruguay0:1
B15.06.201817:00
Maroko Írán0:1
B15.06.201820:00
Portugalsko Španělsko3:3
C16.06.201812:00
Francie Austrálie2:1
D16.06.201815:00
Argentina Island1:1
C16.06.201818:00
Peru Dánsko0:1
D16.06.201821:00
Chorvatsko Nigérie2:0
E17.06.201814:00
Kostarika Srbsko0:1
F17.06.201817:00
Německo Mexiko0:1
E17.06.201820:00
Brazílie Švýcarsko1:1
F18.06.201814:00
Švédsko Jižní Korea1:0
G18.06.201817:00
Belgie Panama3:0
G18.06.201820:00
Tunisko Anglie1:2
H19.06.201814:00
Kolumbie Japonsko1:2
H19.06.201817:00
Polsko Senegal1:2
A19.06.201820:00
Rusko Egypt3:1
B20.06.201814:00
Portugalsko Maroko1:0
A20.06.201817:00
Uruguay Saúdská Arábie1:0
B20.06.201820:00
Írán Španělsko0:1
C21.06.201814:00
Dánsko Austrálie1:1
C21.06.201817:00
Francie Peru1:0
D21.06.201820:00
Argentina Chorvatsko0:3
E22.06.201816:00
Brazílie Kostarika2:0
D22.06.201817:00
Nigérie Island2:0
E22.06.201820:00
Srbsko Švýcarsko1:2
G23.06.201814:00
Belgie Tunisko5:2
F23.06.201817:00
Jižní Korea Mexiko1:2
F23.06.201820:00
Německo Švédsko2:1
G24.06.201814:00
Anglie Panama6:1
H24.06.201817:00
Japonsko Senegal2:2
H24.06.201820:00
Polsko Kolumbie0:3
A25.06.201816:00
Uruguay Rusko3:0
A25.06.201816:00
Saúdská Arábie Egypt2:1
B25.06.201820:00
Írán Portugalsko1:1
B25.06.201820:00
Španělsko Maroko2:2
C26.06.201816:00
Dánsko Francie0:0
C26.06.201816:00
Austrálie Peru0:2
D26.06.201820:00
Nigérie Argentina1:2
D26.06.201820:00
Island Chorvatsko1:2
F27.06.201816:00
Mexiko Švédsko0:3
F27.06.201816:00
Jižní Korea Německo2:0
E27.06.201820:00
Švýcarsko Kostarika2:2
E27.06.201820:00
Srbsko Brazílie0:2
H28.06.201816:00
Japonsko Polsko0:1
H28.06.201816:00
Senegal Kolumbie0:1
G28.06.201820:00
Panama Tunisko1:2
G28.06.201820:00
Anglie Belgie0:1
I30.06.201816:00
Francie Argentina4:3
J30.06.201820:00
Uruguay Portugalsko2:1
K01.07.201816:00
Španělsko Rusko1:2(SN)
L01.07.201820:00
Chorvatsko Dánsko2:1(SN)
M02.07.201816:00
Brazílie Mexiko2:0
N02.07.201820:00
Belgie Japonsko3:2
O03.07.201816:00
Švédsko Švýcarsko1:0
P03.07.201820:00
Kolumbie Anglie1:2(SN)
R06.07.201820:00
Brazílie Belgie1:2
Q07.07.201816:00
Uruguay Francie0:2
S07.07.201816:00
Švédsko Anglie0:2
T07.07.201820:00
Rusko Chorvatsko2:3(SN)
U10.07.201820:00
Francie Belgie1:0
V11.07.201820:00
Chorvatsko Anglie2:1(PP)
W14.07.201816:00
Belgie Anglie2:0
X15.07.201817:00
Francie Chorvatsko4:2
[x]obr.tipujícíbody
XDavids183
Xmarek177
XKebabis173
Xkolar164
Xdlouhan138
XWorech130
Xjanminatst120
XPetrM101
Tabulka výsledků (po skupinách)
Skupina A RUS-SAÚ
 
5 : 0
EGY-URU
 
0 : 1
RUS-EGY
 
3 : 1
URU-SAÚ
 
1 : 0
URU-RUS
 
3 : 0
SAÚ-EGY
 
2 : 1
XXX-XXXbody
Davids    1:0   3   0:2   6   1:1   -2   2:0   6   2:1   5   0:1   -20:0(0:0)-016
marek    2:0   4   1:2   5   2:2   -2   2:0   6   2:1   5   0:2   -30:0(0:0)-015
Kebabis    2:1   3   0:2   6   1:0   4   2:0   6   2:1   5   0:1   -20:0(0:0)-022
kolar    2:1   3   0:1   11   1:1   -2   2:0   6   2:1   5   0:1   -20:0(0:0)-021
dlouhan    1:0   3   0:2   6   2:0   5   2:0   6   2:1   5   0:2   -30:0(0:0)-022
Worech    1:1   -5   1:2   5   1:1   -2   2:0   6   1:1   -3   0:2   -30:0(0:0)-0-2
janminatst    3:1   4   1:3   4   3:1   11   3:0   5   2:1   5   1:2   -20:0(0:0)-027
PetrM    1:1   -5   2:1   -2   0:2   -4   2:0   6   2:1   5   1:1   -10:0(0:0)-0-1
Skupina B MAR-ÍRÁ
 
0 : 1
POR-ŠPA
 
3 : 3
POR-MAR
 
1 : 0
ÍRÁ-ŠPA
 
0 : 1
ÍRÁ-POR
 
1 : 1
ŠPA-MAR
 
2 : 2
XXX-XXXbody
Davids    0:0   -1   1:1   6   1:0   11   0:2   6   0:2   -2   2:0   -20:0(0:0)-018
marek    1:1   -1   1:3   -2   2:1   5   0:3   5   1:3   -2   3:0   -30:0(0:0)-02
Kebabis    1:1   -1   3:2   -1   2:0   6   0:1   11   0:2   -2   2:0   -20:0(0:0)-011
kolar    1:0   -2   1:2   -3   2:0   6   0:3   5   0:2   -2   2:0   -20:0(0:0)-02
dlouhan    1:1   -1   1:3   -2   1:0   11   0:3   5   0:3   -3   3:0   -30:0(0:0)-07
Worech    1:0   -2   1:1   6   3:0   5   0:3   5   0:3   -3   4:0   -40:0(0:0)-07
janminatst    2:0   -3   1:3   -2   3:1   4   1:4   3   1:3   -2   3:1   -20:0(0:0)-0-2
PetrM    1:1   -1   1:1   6   1:0   11   1:2   5   1:2   -1   2:1   -10:0(0:0)-019
Skupina C FRA-AUS
 
2 : 1
PER-DÁN
 
0 : 1
DÁN-AUS
 
1 : 1
FRA-PER
 
1 : 0
DÁN-FRA
 
0 : 0
AUS-PER
 
0 : 2
XXX-XXXbody
Davids    2:0   6   1:1   -1   1:0   -1   2:1   5   1:2   -3   1:1   -20:0(0:0)-04
marek    3:0   5   1:0   -2   1:0   -1   2:0   6   1:3   -4   1:2   60:0(0:0)-010
Kebabis    2:1   11   1:1   -1   0:1   -1   1:0   11   0:1   -1   1:1   -20:0(0:0)-017
kolar    2:0   6   1:2   5   2:1   -1   1:0   11   0:2   -2   0:1   60:0(0:0)-025
dlouhan    1:2   -2   0:1   11   1:1   13   2:0   6   2:2   6   1:0   -30:0(0:0)-031
Worech    2:1   11   1:1   -1   0:2   -2   3:1   4   1:2   -3   2:1   -30:0(0:0)-06
janminatst    2:1   11   3:1   -3   2:2   8   2:2   -3   1:2   -3   1:2   60:0(0:0)-016
PetrM    1:0   5   0:0   -1   0:1   -1   2:1   5   0:1   -1   2:0   -40:0(0:0)-03
Skupina D ARG-ISL
 
1 : 1
CHO-NIG
 
2 : 0
ARG-CHO
 
0 : 3
NIG-ISL
 
2 : 0
NIG-ARG
 
1 : 2
ISL-CHO
 
1 : 2
XXX-XXXbody
Davids    2:0   -2   1:1   -2   2:1   -4   1:1   -2   0:2   6   1:1   -10:0(0:0)-0-5
marek    2:0   -2   2:0   11   3:2   -4   1:1   -2   0:2   6   0:3   50:0(0:0)-014
Kebabis    2:0   -2   0:1   -3   2:1   -4   2:2   -2   1:2   11   1:2   110:0(0:0)-011
kolar    1:0   -1   3:1   5   1:0   -4   2:2   -2   1:3   6   1:2   110:0(0:0)-015
dlouhan    2:0   -2   2:0   11   2:2   -3   1:2   -3   1:3   6   1:3   60:0(0:0)-015
Worech    2:1   -1   2:1   6   2:1   -4   1:1   -2   1:2   11   1:1   -10:0(0:0)-09
janminatst    3:1   -2   2:1   6   3:1   -5   2:3   -3   1:3   6   1:2   110:0(0:0)-013
PetrM    3:0   -3   1:1   -2   2:2   -3   2:1   6   1:1   -1   1:1   -10:0(0:0)-0-4
Skupina E KOS-SRB
 
0 : 1
BRA-ŠVÝ
 
1 : 1
BRA-KOS
 
2 : 0
SRB-ŠVÝ
 
1 : 2
SRB-BRA
 
0 : 2
ŠVÝ-KOS
 
2 : 2
XXX-XXXbody
Davids    1:1   -1   2:1   -1   2:0   11   1:1   -1   1:2   6   1:0   -30:0(0:0)-011
marek    0:3   5   3:0   -3   5:0   4   2:1   -2   1:3   5   2:1   -10:0(0:0)-08
Kebabis    1:0   -2   4:0   -4   3:1   5   1:0   -2   0:3   6   1:1   80:0(0:0)-011
kolar    0:1   11   2:0   -2   2:0   11   1:1   -1   0:1   6   1:0   -30:0(0:0)-022
dlouhan    1:2   5   3:0   -3   2:0   11   1:0   -2   0:2   11   0:1   -30:0(0:0)-019
Worech    0:1   11   3:1   -2   3:1   5   2:1   -2   1:2   6   1:1   80:0(0:0)-026
janminatst    2:0   -3   3:1   -2   3:1   5   1:2   11   1:3   5   1:2   -10:0(0:0)-015
PetrM    1:2   5   2:0   -2   2:1   6   1:1   -1   1:1   -2   1:1   80:0(0:0)-014
Skupina F NĚM-MEX
 
0 : 1
ŠVÉ-JIK
 
1 : 0
JIK-MEX
 
1 : 2
NĚM-ŠVÉ
 
2 : 1
JIK-NĚM
 
2 : 0
MEX-ŠVÉ
 
0 : 3
XXX-XXXbody
Davids    2:1   -2   1:1   -1   0:1   5   2:1   11   0:2   -4   1:1   -30:0(0:0)-06
marek    4:0   -5   2:1   5   0:1   5   2:1   11   0:3   -5   1:2   50:0(0:0)-016
Kebabis    2:1   -2   1:0   11   0:2   6   2:0   6   0:2   -4   1:0   -40:0(0:0)-013
kolar    2:0   -3   1:0   11   0:2   6   1:0   5   0:3   -5   2:0   -50:0(0:0)-09
dlouhan    2:1   -2   2:0   6   0:2   6   2:0   6   0:4   -6   2:0   -50:0(0:0)-05
Worech    2:0   -3   1:1   -1   1:1   -1   2:1   11   1:3   -4   2:1   -40:0(0:0)-0-2
janminatst    3:1   -3   1:1   -1   1:3   6   3:1   6   1:3   -4   2:1   -40:0(0:0)-00
PetrM    2:1   -2   2:1   5   2:2   -1   1:1   -1   0:1   -3   1:1   -30:0(0:0)-0-5
Skupina G BEL-PAN
 
3 : 0
TUN-ANG
 
1 : 2
BEL-TUN
 
5 : 2
ANG-PAN
 
6 : 1
ANG-BEL
 
0 : 1
PAN-TUN
 
1 : 2
XXX-XXXbody
Davids    2:0   6   0:1   5   2:0   2   2:0   2   1:1   -1   1:1   -10:0(0:0)-013
marek    3:0   11   0:3   5   2:1   3   2:0   2   2:2   -3   1:1   -10:0(0:0)-017
Kebabis    0:1   -4   0:2   6   1:0   1   2:1   3   2:1   -2   1:0   -20:0(0:0)-02
kolar    2:0   6   0:1   5   1:0   1   2:0   2   1:2   5   0:1   50:0(0:0)-024
dlouhan    2:0   6   0:2   6   1:0   1   2:0   2   1:2   5   1:1   -10:0(0:0)-019
Worech    2:0   6   0:1   5   2:1   3   2:0   2   1:2   5   0:1   50:0(0:0)-026
janminatst    2:1   5   1:3   6   2:0   2   2:1   3   1:1   -1   2:1   -20:0(0:0)-013
PetrM    0:0   -3   0:2   6   1:1   -5   1:0   1   1:1   -1   0:1   50:0(0:0)-03
Skupina H KOL-JAP
 
1 : 2
POL-SEN
 
1 : 2
JAP-SEN
 
2 : 2
POL-KOL
 
0 : 3
JAP-POL
 
0 : 1
SEN-KOL
 
0 : 1
XXX-XXXbody
Davids    1:0   -2   1:0   -2   1:1   8   1:1   -3   0:1   11   0:1   110:0(0:0)-023
marek    2:0   -3   2:1   -2   1:2   -1   1:2   5   0:1   11   1:2   50:0(0:0)-015
Kebabis    1:0   -2   0:1   5   0:1   -3   0:1   5   0:1   11   0:1   110:0(0:0)-027
kolar    2:0   -3   2:1   -2   1:2   -1   1:1   -3   0:2   6   1:2   50:0(0:0)-02
dlouhan    2:0   -3   2:0   -3   1:2   -1   1:1   -3   0:2   6   0:2   60:0(0:0)-02
Worech    1:0   -2   2:1   -2   0:1   -3   1:1   -3   0:2   6   1:2   50:0(0:0)-01
janminatst    2:0   -3   2:1   -2   1:3   -2   2:3   5   1:2   5   1:3   40:0(0:0)-07
PetrM    1:1   -1   0:0   -3   1:0   -3   1:2   5   0:0   -1   0:0   -10:0(0:0)-0-4
1. osmifinále FRA-ARG
 
4 : 3
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-5
marek    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
Kebabis    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
kolar    1:0   10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-01
dlouhan    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
Worech    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
janminatst    2:1   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
2. osmifinále URU-POR
 
2 : 1
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    2:1   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis 2:2(2:3)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
kolar 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
dlouhan 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
Worech    0:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst    1:3   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
3. osmifinále ŠPA-RUS
 
1 : 2(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek    2:0   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
Kebabis    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
kolar    2:0   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
dlouhan    3:1   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
Worech    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst    3:1   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
4. osmifinále CHO-DÁN
 
2 : 1(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek    2:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Kebabis    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    2:1   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
dlouhan    2:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    3:2   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
janminatst    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
PetrM    2:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
5. osmifinále BRA-MEX
 
2 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek    2:0   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    1:0   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
dlouhan    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst 2:2(3:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
PetrM 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
6. osmifinále BEL-JAP
 
3 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
marek    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Kebabis    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
dlouhan    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Worech    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    3:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
PetrM    2:0   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
7. osmifinále ŠVÉ-ŠVÝ
 
1 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    1:0   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
kolar    0:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst 2:2(3:2)-30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM    2:1   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
8. osmifinále KOL-ANG
 
1 : 2(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
kolar    0:1   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
dlouhan    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    0:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
PetrM 1:1(1:2)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
1. čtvrtfinále URU-FRA
 
0 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Kebabis    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
dlouhan    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    3:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
2. čtvrtfinále BRA-BEL
 
1 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Kebabis    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
kolar    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
Worech    1:2   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
janminatst    3:1   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
3. čtvrtfinále ŠVÉ-ANG
 
0 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Kebabis    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
dlouhan    0:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
Worech    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    1:2   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
4. čtvrtfinále RUS-CHO
 
2 : 3(SN)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)180:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-018
marek    2:1   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Kebabis    1:3   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
kolar 1:1(1:2)180:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-018
dlouhan    0:2   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Worech    0:2   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
janminatst    1:2   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
PetrM -:--0:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00
1. semifinále FRA-BEL
 
1 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
marek    2:1   50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-05
Kebabis    3:2   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
kolar    3:2   30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-03
dlouhan 1:1(2:1)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
Worech    3:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
janminatst 2:2(3:2)-30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(1:2)-10:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-1
2. semifinále CHO-ANG
 
2 : 1(PP)
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
marek 1:1(1:2)110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
Kebabis    2:1   110:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-011
kolar    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    1:2   -20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
janminatst 2:2(3:2)130:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-013
PetrM 1:1(2:1)240:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-024
o 3. místo BEL-ANG
 
2 : 0
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
marek 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Kebabis    1:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
kolar 1:1(1:2)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
dlouhan 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
Worech    2:1   60:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-06
janminatst    1:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
PetrM 1:1(2:1)-20:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-2
finále FRA-CHO
 
4 : 2
XXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX-XXXbody
Davids 1:1(2:1)-40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-4
marek    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
Kebabis    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
kolar 1:1(1:2)-40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-4
dlouhan    1:2   -30:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-3
Worech    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
janminatst    2:1   40:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-04
PetrM    0:1   -50:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-00:0(0:0)-0-5
Celkové pořadí
jméno body úspěšnost v % uhodnutí vítěze tutovky Ø bodů na zápas
1.XDavids 183 16,53 27× 2,86
2.Xmarek 177 22,26 38× 2,77
3.XKebabis 173 21,76 35× 10× 2,70
4.Xkolar 164 20,30 36× 2,56
5.Xdlouhan 138 16,55 34× 2,16
6.XWorech 130 15,35 34× 2,03
7.Xjanminatst 120 14,85 33× 1,88
8.XPetrM 101 9,84 22× 1,58
(www.kolarovi.cz)

Pravidla soutěže

1. Podmínky účasti

Tipovací soutěže se může zúčastnit kdokoliv. Jediná podmínka je se zaregistrovat.

2. Jak tipovat

Po přihlášení svým jménem a heslem se po stisknutí volby Tipy objeví seznam zápasů a u každého zápasu budou dva sloupce pro tipování. Sloupec nadepsaný "Můj tip" a sloupec nadepsaný "Dotipování". Jestliže ve sloupci "Můj tip" vyplníte remízu, objeví se i políčka ve sloupci "Dotipování". Jestliže zápas musí mít vítěze, vyplňte i toto "Dotipování" (Jinak bude počítána pouze remíza). Jakmile máte vyplněné všechny zápasy stisknete tlačítko Uložit tipy (dole pod tabulkou zápasů). K opravě jednotlivých tipů se můžete kdykoli do uzávěrky vrátit. Tipy, které již nebude možno upravovat (budou po uzávěrce) budou označeny barevným pozadím.

3. Uzávěrka tipování

Každý zápas má uzávěrku tipování. Několik zápasů může mít shodnou uzávěrku (například zápasy ve skupinách, čtvrtfinále, semifinále atd.) Aktuální uzávěrka je vždy uvedena nad seznamem zápasů.

4. Vyhodnocení tipů

Každý tip bude bodově ohodnocen. Za uhodnutí přesného výsledku bude přiděleno 11 bodů. Za uhodnutí přesného výsledku remízy bude přiděleno 13 bodů. Za uhodnutí výherce bude uděleno 7 bodů , za uhodnutí remízy 10 bodů , ale bude od nich odečten rozdíl ve skóre. Když neuhodnete ani výherce máte 0 bodů, ale od 0 bude ještě odečten rozdíl ve skóre.

Příklad:

Zápas Česká Republika - Kanada skončí 5:1

Člověk A tipne 5:1, má tedy tzv. "tutovku" a 11 bodů.

Člověk B tipne 6:2, dostane 5 bodů -> 7 (základ za uhodnutí vítěze) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami České Republiky) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Kanady).

Člověk C tipne 2:5, dostane -7 bodů -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 3 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami České Republiky) - 4 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Kanady).

Člověk D tipne 2:2, dostane -4 body -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 3 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami České Republiky) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Kanady).

Další příklad:

Zápas Česká republika - Německo skončí 2:2

Člověk A tipne 2:2, má tedy tzv. "tutovku za remízu" a 13 bodů.

Člověk B tipne 4:4, dostane 6 bodů -> 10 (základ za uhodnutí vítěze) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Německa).

Člověk C tipne 2:4, dostane -2 bodů -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka).

Člověk D tipne 5:0, dostane -5 body -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 3 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka) - 2 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Německa).

Všechny dosažené body se sčítají. Vyhraje ten, kdo jich má nejvíc.

5. Zápasy, které nesmí skončit remízou

V případě, že se hraje zápas systémem play-off a nebo zápas nesmí skončit remízou, tipovat lze dvěma způsoby:

  • tipuji konečného vítěze
  • tipuji remízu v normální hrací době a "dotipuji" výhru jednoho týmu

Jestliže v normální hrací době skončí zápas remízou, hraje se prodloužení. Jestliže se hraje na "zlatý" gól a po jeho dosažení zápas končí, vítěr vyhrál o jeden gól. V případě, že se hraje na "střbrný" gól, tzn. že prodloužení se dohraje až do konce a oba soupeři dají např. dva góly, připočítávají se. Pak přichází pokutové kopy (samostatné nájezdy) a i když skončí 14:15, vítěznému týmu se připíše jen jeden gól.

Jestliže je vyplněn pouze "můj tip", počítá se POUZE konečný výsledek. Jestliže je vyplněn "můj tip" a je tam remíza a je vyplněno též "dotipování", počítají se body za REMÍZU a také body za KONEČNÝ VÝSLEDEK

Příklad:

Zápas Česko - Švédsko skončí 2:2 v normální hrací době.

1) Hraje se prodlopužení na "zlatý" gól. Česko dá gól a vítězí tedy 3:2. A nebo nedá a střílejí se panalty. Dopadnou 9:8 ve prospěch Česka a Česko tedy vítězí 3:2.

2) Hraje se prodlopužení na "stříbrný" gól. Česko dá gól a Švédsko taky, po prodloužení tedy opět remíza 3:3. Střílejí se panalty. Dopadnou 15:14 ve prospěch Česka a Česko tedy vítězí 4:3. A nebo v prodložení dá Česko 3 góly a Švédsko jeden a tedy vítězí Česko v poměru 5:3.

Člověk A tipne pouze 3:2, má tedy tzv. "tutovku" a 11 bodů.

Člověk B tipne "Můj tip" 2:2 a "Dotipování" 3:2, má tedy tzv. "tutovku za remízu" a jěště 11 bodů za uhodnutí přesného konečného výsledku Z jednoho zápasu lze tedy získat 2× body.

Člověk C tipne "Můj tip" 2:2 a "Dotipování" 2:3, má tedy tzv. "tutovku za remízu" , ale odečte se mu 2 body -> 0 (základ za neuhodnutí ani vítěze) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Česka) - 1 (rozdíl mezi vstřelenými a tipnutými brankami Švédska).

Kdo má svátek
X

3.7.2020

Radomír


Jazykovědci vykládají význam jména dvěma způsoby. Jeho nositel je buď "slavný svou radostí", či "rád žije v míru". Křesťané si dnes připomínají apoštola Tomáše, který je patronem architektů.

(zítra má svátek: Prokop)

Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 35
Nejnovější člen: alius2006
Tipovací soutěže
Cyklistické trasy

celkem tras: 174

Olomoucký kraj

trasy: 0

    Fotky
    • Ze Spořilova k Cukráku, pak do Jíloviště a zpět

      foto7555

    • Z Vestce za Blanickými rytíři

      Náměstí v Louňovicích

    • Jeseníky 2019

      Začíná pršet

    • Harry Atonika

      Jak to dokázal?

    • 3x Sci di Italia

      foto2443

    • Na kole kolem Kanady

      Zastávka před Českou Olešnou

    • Indy (Ichi) Jarbo

      foto7978

    • Na kole kolem Kanady, release 2

      Ahoj!

    • Šumava 2015

      Penzion Černý Křáž - zde měla Zuzanka v roce 2005 malé černé pivo

    • Z Brtníků do Šluknova, Rumburka, rozhlednu Dýmník a zpět

      Panorama z rozhledny Dymník

    • Na kole kolem Kanady

      foto1652

    • Na kole v Holanech 2011

      Na dalším "nádvoří"

    • U Psohlavců v Kdyni 2012

      foto2848

    • Z Rohatce přes Moravskou Novou Ves a Prušánky do Nechor a zpět

      Kaplička v Dolních Bojanovicích

    • Orlické hory křížem krážem 2015

      Vašek si musel hned najít svůj strom

    • Z Kvítkovic kolem Švelhánu a Střední hory

      Před Novou Vsí

    • Meteleskum bleskum aneb bleskový sraz

      Paní učitelka Kopečková je pořád ve formě!

    • Vezza d'Oglio aneb lýžníci v roce 2015

      ...probíhalo každý večer...

    • Z Kvítkovic do Holašovic a kolem rybníku Dehtář

      Jihočeský Stonehenge v Holašovicích

    • Loučení s prázdninami

      ...jsou zábavné...

    • Ze Stanu do Libice nad Doubravou přes Ranské polesí a zpět

      Zámek Libice nad Doubravou

    • Ze Staré Olešky k Malé Pravčické bráně a zpět

      V Nové Olešce

    • Z Tisé do Rosenthalu a zpět

      Skály Rosenthal-Bielatal

    • Ze Staré Olešky na zámek do Horní Libchavy a zpět

      Sv. Jan Nepomucký v Prysku

    • Novohradské hory, rel. 2013

      V hospodě v Černém Údolí jsem si dal pivo, Zuzanka relax

    • Z Dřenic do Kynšperku a zpět

      Kostel v Dolním Žandově

    • Lágr v Borové u Poličky 2013

      Dolní rybník před Budislaví

    • Na kole kolem Kanady

      foto1672

    • Malešov 2019

      Hlavně s citem

    • Vltava 2007

      foto1708

    • Indy (Ichi) Jarbo

      foto7906

    • Velikonoce 2019 v Máchově kraji

      foto10573

    • Z Karoliny Doliny do Svojšína a zpět

      Zámek v Kořenu

    • Krušné hory 2015

      Už vidím Klínovec...

    • Ski Tour - Vrátna 2005, Slovensko

      foto414

    • Mimořádný sraz aneb jak se slaví Abrahámoviny

      Srub Gizela v malebném prostředí Krčského lesa

    • Odpolední hudební matineé

      foto1925

    • Na kole kolem Kanady, release 3

      Na cestě

    • Z Holan na zříceninu hradu Helfenburk

      Holany

    • Z Obory do Karoliny Doliny a přes Tachov zpět

      Bývalý čedičový lom, dnes koupaliště u Pavlovic

    foto7555
    š×v (original): 3000 × 502
    Datum pořízení: 18.06.2016 13:08:05
     
    Náměstí v Louňovicích
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/7.1
    ISO: 100
    Datum pořízení: 30.04.2016 12:36:11
     
    Začíná pršet
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/80
    Clona: f/4.5
    ISO: 200
    Datum pořízení: 13.06.2019 16:29:49
     
    Jak to dokázal?
    š×v (original): 447 × 670
    Fotoaparát: HUAWEI - ALE-L21
    Expozice: 0/2
    Clona: f/2.0
    ISO: 1480
    Datum pořízení: 08.02.2017 02:13:42
     
    foto2443
    š×v (original): 796 × 533
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/10.0
    ISO: 110
    Datum pořízení: 26.01.2011 16:44:39
     
    Zastávka před Českou Olešnou
    š×v (original): 640×480
    velikost: 175 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/200
    Clona: f/5.0
    ISO: 50
    Datum pořízení: 07.07.2007 12:35:37
     
    foto7978
    š×v (original): 360 × 480
    Fotoaparát: KONICA MINOLTA - DiMAGE X60
    Expozice: 1/60
    Clona: f/3.6
    ISO: 50
    Datum pořízení: 07.07.2007 12:27:20
     
    Ahoj!
    š×v (original): 800×536
    velikost: 269 kB
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/5.6
    ISO: 160
    Datum pořízení: 30.06.2008 12:46:35
     
    Penzion Černý Křáž - zde měla Zuzanka v roce 2005 malé černé pivo
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/5.6
    ISO: 100
    Datum pořízení: 17.09.2015 14:33:27
     
    Panorama z rozhledny Dymník
    š×v (original): 2307 × 670
    Datum pořízení: 18.06.2017 12:42:11
     
    foto1652
    š×v (original): 640×480
    velikost: 132 kB
    Fotoaparát: KONICA MINOLTA - DiMAGE X60
    Expozice: 1/90
    Clona: f/3.3
    ISO: 50
    Datum pořízení: 06.07.2007 15:03:44
     
    Na dalším "nádvoří"
    š×v (original): 400 × 533
    Fotoaparát: Canon - Canon DIGITAL IXUS 75
    Expozice: 0/50
    Clona: f/2.8
    ISO: 125
    Datum pořízení: 15.07.2011 12:58:19
     
    foto2848
    š×v (original): 796 × 533
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/7.1
    ISO: 100
    Datum pořízení: 08.07.2012 12:07:09
     
    Kaplička v Dolních Bojanovicích
    š×v (original): 447 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/5.6
    ISO: 100
    Datum pořízení: 30.09.2017 15:41:45
     
    Vašek si musel hned najít svůj strom
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/60
    Clona: f/4.8
    ISO: 900
    Datum pořízení: 27.06.2015 19:23:00
     
    Před Novou Vsí
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/500
    Clona: f/5.6
    ISO: 110
    Datum pořízení: 16.07.2014 12:44:16
     
    Paní učitelka Kopečková je pořád ve formě!
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/4.0
    ISO: 125
    Datum pořízení: 23.06.2017 18:44:21
     
    ...probíhalo každý večer...
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/60
    Clona: f/3.8
    ISO: 200
    Datum pořízení: 28.01.2015 21:55:41
     
    Jihočeský Stonehenge v Holašovicích
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/500
    Clona: f/5.6
    ISO: 180
    Datum pořízení: 13.07.2014 15:50:19
     
    ...jsou zábavné...
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/40
    Clona: f/5.6
    ISO: 400
    Datum pořízení: 05.09.2015 11:00:45
     
    Zámek Libice nad Doubravou
    š×v (original): 1002 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 14.08.2018 15:14:06
     
    V Nové Olešce
    š×v (original): 1926 × 670
    Datum pořízení: 04.07.2016 18:18:29
     
    Skály Rosenthal-Bielatal
    š×v (original): 449 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/9.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 27.05.2018 12:06:19
     
    Sv. Jan Nepomucký v Prysku
    š×v (original): 449 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 08.07.2016 11:39:52
     
    V hospodě v Černém Údolí jsem si dal pivo, Zuzanka relax
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 20.07.2013 15:51:36
     
    Kostel v Dolním Žandově
    š×v (original): 449 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/7.1
    ISO: 100
    Datum pořízení: 01.07.2014 13:32:30
     
    Dolní rybník před Budislaví
    š×v (original): 800 × 536
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/200
    Clona: f/9.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 01.07.2013 11:22:09
     
    foto1672
    š×v (original): 640×480
    velikost: 146 kB
    Fotoaparát: KONICA MINOLTA - DiMAGE X60
    Expozice: 1/125
    Clona: f/3.3
    ISO: 50
    Datum pořízení: 07.07.2007 11:31:53
     
    Hlavně s citem
    š×v (original): 447 × 670
    Fotoaparát: Panasonic - DMC-TZ100
    Expozice: 1/500
    Clona: f/4.6
    ISO: 2500
    Datum pořízení: 05.07.2019 20:10:53
     
    foto1708
    š×v (original): 640×480
    velikost: 115 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/400
    Clona: f/2.8
    ISO: 50
    Datum pořízení: 02.06.2007 12:25:18
     
    foto7906
    š×v (original): 640 × 480
    Fotoaparát: KYOCERA - Finecam M410R
    Expozice: 1/700
    Clona: f/4.5
    ISO: 100
    Datum pořízení: 03.05.2007 14:13:02
     
    foto10573
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/160
    Clona: f/6.3
    ISO: 100
    Datum pořízení: 19.04.2019 17:25:42
     
    Zámek v Kořenu
    š×v (original): 999 × 669
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/160
    Clona: f/6.3
    ISO: 100
    Datum pořízení: 09.07.2017 11:32:52
     
    Už vidím Klínovec...
    š×v (original): 1001 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/500
    Clona: f/5.6
    ISO: 200
    Datum pořízení: 19.07.2015 09:08:49
     
    foto414
    Srub Gizela v malebném prostředí Krčského lesa
    š×v (original): 1191 × 670
    Fotoaparát: NIKON - COOLPIX S9500
    Expozice: 1/250
    Clona: f/3.8
    ISO: 125
    Datum pořízení: 07.04.2014 13:55:48
     
    foto1925
    š×v (original): 360×480
    velikost: 105 kB
    Fotoaparát: Konica Minolta Camera, Inc. - DiMAGE Z2
    Expozice: 1/80
    Clona: f/3.5
    ISO: 50
    Datum pořízení: 17.05.2008 18:19:27
     
    Na cestě
    š×v (original): 896×600
    velikost: 275 kB
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/5.6
    ISO: 100
    Datum pořízení: 10.07.2009 15:25:25
     
    Holany
    š×v (original): 796 × 533
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/250
    Clona: f/8.0
    ISO: 100
    Datum pořízení: 12.07.2011 10:52:40
     
    Bývalý čedičový lom, dnes koupaliště u Pavlovic
    š×v (original): 449 × 670
    Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
    Expozice: 1/60
    Clona: f/3.5
    ISO: 220
    Datum pořízení: 15.08.2016 13:32:15
     
    Přihlášení
    Jméno

    Heslo



    Nejste členem?
    Klikněte sem
    a zaregistrujte se.

    Zapomněli jste heslo?
    Pro zaslání nového
    Klikněte sem.