Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Kdo má svátek

X

28.3.2023

Soňa


Toto ruské jméno je odvozeno od Sofie. Jeho základem je řecké "sofía", což znamená moudrost. Jeho nositelky jsou tedy ženy velmi moudré a vzdělané.

(zítra má svátek: Taťána)Články

Všechny články
X

Romantické pohyby


Jak také mohou vypadat romantické pohyby

Poslední aktualizace 19.07.2022

Mauer u Heidelbergu 2021

Letošní naše druhé romantické pohyby směřují do Německa do Maueru u Heidelbergu. Spojili jsme příjemné s užitečným, v rámci našeho výjezdu "odstěhujeme" Michala z Heidelbergu, kde byl na Heidelbergské univerzitě v rámci programu Erasmus (EuRopean Action Scheme for the Mobility of University Students). Odvezeme mu kolo, většinu bagáže a on 11. srpna odjede na poslední studijní aktivitu dálkové skenování ledovce u Innsbruku. Zvolili jsme ubytování v malém městečku Mauer, odkud se bude pěkně vyrážet na cyklovýlety.

Lužické hory 2021

Na mapě České republiky už není moc míst kde bychom nejezdili na kole. A přece se najdou. Lužické hory. Oblast na severu republiky zasahující až do Německa, u nás ohraničenou městy Nový Bor, Česká Kamenice, Krásná Lípa, Varnsdorf, Žitava, Hrádek nad Nisou, Jablonné v Podještědí a Cvikov o rozloze 242 km² (z toho 199 km² na území Česka; 43 km² v Německu). Tolik základní geografická data. Protože jsme se o výjezd začali zajímat poměrně pozdě před termínem, moc volných míst nebylo. Náhodou jsme na internetu narazil na penzion v Dolní Světlé se zvláštním jménem Windows. Naštěstí není pojmenován po šíleném operačním systému zužující už mnoho let uživatele PC, ale po pejskovi pana domácího, který loni ve čtrnácti letech umřel. Penzion byl volný, a tak v termínu 29.7. - 1.8.2021 si můžeme užít naše letošní první romantické pohyby.

Bublava 2020

Jen jsme se vrátili z Kašperských hor, začínáme se chystat na další romantické pohyby tentokrát do Krušných hor do Bublavy. Pěkný apartmán na kraji Bublavy, 500 m od hranice s Německem nám doporučila naše dcera Vendy. Byla zde na jaře a byla velmi spokojená. Jen jsme přijeli a ubytovali se, okamžitě jsme byli spokojeni i my. Apartmán krásný, paní domácí velmi milá. Myslím, že si tyto RP užijeme.

Kašperské Hory 2020

Není už moc míst kde jsme u nás nejezdili na kole. Jedno takové místo je na Šumavě oblast kolem města Kašperské hory. Vybrali jsme místo blízko Sušice v kempu pojmenovaném podle přírodního horského pramene Wodolenka. Na tomto místě byly známé lázně. Mimo dřevěných chatek je tu lázeňská vila chůvy císaře Františka Josefa, ve kterém je apartmán. Termín od 30.7. do 2.8. sliboval už stálejší počasí. Terén se tu zdá poněkud náročnější, každý návrat bude do krutého kopce, a proto tady bude méně lidí.

Novohradské hory, release 2020

Na Velikonoce jsme měli jet do Novohradských hor, jenže přišel nouzový stav kvůli takovému mrňavému virovému hajzlíkovi a tak jsem pobyt přesunul na termín 5.-8.6.2020. Ubytování máme v Humenici v roztomilé chatičce (k vidění třeba ZDE ) na velikém pozemku. Pan domácí nás mile přivítal, rychle vše vysvětlil, popřál příjemný pobyt. V lednici jsme našli "welcome drink" - dvě piva a láhev bílého vína. To se nám snad ještě nestalo. Rychle jsme se ubytovali, ostrojili kola a vyrazili na první výlet.

Jeseníky 2019

Zuzanka se před mými narozeninami podívala na mapičku s cyklistickými trasami, které jsme projeli a zjistila, že v Moravskoslezském kraji nemáme žádný záznam. Tak jsem dostal k narozeninám romantické pohyby v Jeseníkách. Společnými silami jsme vybrali místo - Malá Morávka. Nemalou roli hrál i volný apartmán U Vlastíka v podobě malého srubu s terasou, ze které je výhled do údolí k vleku Kopřivná. V dostřelné vzdálenosti je mimo jiné Praděd, kam se dá vyjet na kole. Jestli se to podaří, bude to náš nový výškový rekord - 1491 m.n.m.

Velikonoce 2019 v Máchově kraji

Tak jsme si řekli, že na Velikonoce vyjedeme někam zajezdit si na kole. Vybral jsem Máchův kraj, okolí Bezdězu. V Bělé pod Bezdězem byl volný Penzion Diana, sice jen od pátku do neděle, ale to nevadí, užijeme si tři výlety a na Velikonoční pondělí už budeme doma. Alespoň ani letos nevynechám pomlázku. Na Velký pátek vyrážíme...

Železné Hory 2018

Loni na romantických pohybech jsme byli v CHKO Žďárské Vrchy a letos pojedeme kousek vedle - CHKO Železné Hory. Území protkané lesy, poli, malebnými vesničkami a řekou Chrudimkou. Vybral jsem penzion Stanský mlýn, na hezkém místě, s příjemnými apartmány, který má svoji historii písemně doloženou od 17. století (1667 Judita mlynářka, 1704 mlýn patří chroustovickému panství).

Reminiscence na mládí aneb Žďárské Vrchy 2017

Letošní naše druhé romantické pohyby se budou konat v lokatitě: Morava, Žďárské Vrchy, Rokytno. Tentokrát jsem našel penzion U ztraceného mládí ve vesničce Rokytno, blízko rybníku Medlov. Zde byla první reminiscence na mládí. Po maturitě jsem v kempu u Medlova strávil se svojí bývalou třídou krásný měsíc nezřízené postmaturitní zábavy. Jenže tu byla i druhá reminiscence. Ve vesnici Samotín vařil pan Tlustoš likér Samotínský vánek. Na jednom výletě se střední školou sem zavítala i Zuzanka a pamatuje si, jak se její spolužáci pod zoufalým dohledem svého třídního učitele tímto likérem ožrali. Spojení U ztraceného mládí, Medlov, Samotínský vánek rozhodlo: jedeme!

Šluknovsko 2017

Letos jsme naše už tradiční "Romantické pohyby" zahájili ve Šluknovském výběžku, v malinké vesničce Brtníky. Ubytování jsme byli v roztomilém penzionku s krásnou zahradou. Termín 15.6.-18.6., na přelomu jara a léta. Před rokem jsme byli s Veselou společností v kempu Česká brána "pod" Českým Švýcarskem (viz. reportáž a moc se nám tam líbilo, řekli jsme si, že "nad" Českým Švýcarskem to bude také príma. A bylo...

V hlubokých lesích Českého lesa 2016

X Na letošní druhé romantické pohyby jedeme na západ, do hlubokých lesů Českého lesa. Krajina se svým rázem velmi podobá Šumavě, tvarem povrchu, hlubokými temnými hvozdy, řídkým osídlením jako důsledek vysídlení německého obyvatelstva. To zní velmi dobře. Navíc pěkný penzionek Obora na kraji stejnojmené vesnice se zdá být dokonalý pro daný účel. Termín v polovině srpna slibuje stálejší počasí letošního deštivého a celkem chladného léta.

Moravský Kras 2016

X Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha, Kateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, Jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou, Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi a Jeskyně Výpustek s bohatou vojenskou historií. K narozeninám jsem dostal čtyřdenní pobyt v městečku Sloup v historickém hotelu Broušek. V Moravském krasu jsem nikdy nebyl - tak hurá, kola na auto a jedem...

Šumava 2015

X Letošní (už) třetí romantické pohyby budou na Šumavě. V malinké vesničce Zátoň v kopci nad Lenorou je penzion Pod pralesem a zde bude na šest dní a pět nocí náš přechodný domov. Jak to tak vypadá, letos projedeme troje hory - Orlické, Jizerské a teď Šumavu. Nakoukli jsme i do Krkonoš - výlet do Pasek nad Jizerou. Protože jsme letos nestihli moře, podíváme se alespoň po horách, kde je také moc krásně. V Zátoni nastupujeme v neděli 13. září a protože v sobotu se pořádá "Rodinná sešlost" v penzionu Dočkalův mlýn na Vysočině, všechno jsme pěkně spojili a užili si rojeníčka na druhou.

Cyklistické trasy

celkem tras: 205

Olomoucký kraj

trasy: 0

  celkem tras: 205

  Bavorsko

  trasy: 0

   celkem tras: 205

   Berlín

   trasy: 0

    celkem tras: 205

    Braniborsko

    trasy: 0

     celkem tras: 205

     Brémy

     trasy: 0

      celkem tras: 205

      Hamburg

      trasy: 0

       celkem tras: 205

       Hesensko

       trasy: 0

        celkem tras: 205

        Meklenbursko-Přední Pomořansko

        trasy: 0

         celkem tras: 205

         Dolní Sasko

         trasy: 0

          celkem tras: 205

          Severní Porýní-Vestfálsko

          trasy: 0

           celkem tras: 205

           Porýní-Falc

           trasy: 0

            celkem tras: 205

            Sársko

            trasy: 0

             celkem tras: 205

             Sasko-Anhaltsko

             trasy: 0

              celkem tras: 205

              Sasko

              trasy: 0

               celkem tras: 205

               Šlesvicko-Holštýnsko

               trasy: 0

                celkem tras: 205

                Durynsko

                trasy: 0

                 celkem tras: 205

                 Piemont

                 trasy: 0

                  celkem tras: 205

                  Údolí Aosty

                  trasy: 0

                   celkem tras: 205

                   Lombardie

                   trasy: 0

                    celkem tras: 205

                    Tridentsko-Horní Adiže

                    trasy: 0

                     celkem tras: 205

                     Benátsko

                     trasy: 0

                      celkem tras: 205

                      Furlánsko-Julské Benátsko

                      trasy: 0

                       celkem tras: 205

                       Ligurie

                       trasy: 0

                        celkem tras: 205

                        Emilia-Romagna

                        trasy: 0

                         celkem tras: 205

                         Toskánsko

                         trasy: 0

                          celkem tras: 205

                          Umbrie

                          trasy: 0

                           celkem tras: 205

                           Marche

                           trasy: 0

                            celkem tras: 205

                            Lazio

                            trasy: 0

                             celkem tras: 205

                             Abruzzo

                             trasy: 0

                              celkem tras: 205

                              Molise

                              trasy: 0

                               celkem tras: 205

                               Kampánie

                               trasy: 0

                                celkem tras: 205

                                Apulie

                                trasy: 0

                                 celkem tras: 205

                                 Basilicata

                                 trasy: 0

                                  celkem tras: 205

                                  Kalábrie

                                  trasy: 0

                                   celkem tras: 205

                                   Sicílie

                                   trasy: 0

                                    celkem tras: 205

                                    Sardinie

                                    trasy: 0

                                     celkem tras: 205

                                     trasy: 0

                                      celkem tras: 205

                                      trasy: 0

                                       celkem tras: 205

                                       trasy: 0

                                        celkem tras: 205

                                        trasy: 0

                                         celkem tras: 205

                                         trasy: 0

                                          celkem tras: 205

                                          trasy: 0

                                           celkem tras: 205

                                           trasy: 0

                                            celkem tras: 205

                                            trasy: 0

                                             celkem tras: 205

                                             trasy: 0

                                              Fotky

                                              • Z Tismic do Kostelce nad Černými lesy a zpět

                                               foto11112

                                              • Z Černé Říčky přes Jizerku a Smědavu do Josefova Dolu a zpět

                                               Kostel Proměnění Páně v Josefově Dole

                                              • Ze Spořilova do Libeře a zpět

                                               Na červené turistické

                                              • Bílé Karpaty 2021

                                               Pěší psí družstvo

                                              • Výlet z Všerub do Německa

                                               foto2833

                                              • Z Odolenky do Sušice, Rabí a přes Otěšín a Hrádek zpět

                                               Rybník Velká Strana

                                              • Ze Spořilova do Vraného a kolem Vltavy a zpět

                                               Na cyklostezce po pravém břehu Vltavy

                                              • Ze Spořilova do Českého Brodu, vlakem do Dolních Počernic a zpět

                                               foto10616

                                              • Od Pastvinské přehrady do Rokytnice v Orlických horách a zpět

                                               Panorama mezi Kunvaldem a Končinami

                                              • Z Příhraz kolem Českého Ráje

                                               Kopicův statek

                                              • Šluknovsko 2017

                                               Nikde ani živáčka

                                              • Ralsko Carrramba! 2021

                                               Objali jsme Kotelskou lípu - 1. strana

                                              • Třídní sraz trochu jinak aneb branné cvičení v Krčáku

                                               Sluníčko Midloch

                                              • Blanský les na kole 2014

                                               Někde v lesích

                                              • Z Kladské do Marjánských lázní a přes Prameny zpět

                                               Lázeňský dům

                                              • Brixen rel. 2016

                                               foto6377

                                              • Bílé Karpaty 2021

                                               Sjezd loukou po hororové části trasy

                                              • Z Kvítkovic na Dívčí Kámen, Kleť a Brloh do Kvítkovic

                                               Hrad Dívčí Kámen

                                              • Z Háje na Klínovec a pak kolem něj

                                               Sjezdy z Klínovce

                                              • Z Holan na zříceninu hradu Helfenburk

                                               foto2578

                                              • Z Pastuchovic na Tis u Blatna a přes Hlubokou zpět

                                               Lesní cesta od Balkové

                                              • Reminiscence na mládí aneb Žďárské Vrchy 2017

                                               Na odbočce rybníku Sykovec

                                              • Cheb, kola a padesát v roce 2014

                                               Umělci se snaží...

                                              • České Švýcarsko 2016

                                               Teď už fakt jenom z kopce

                                              • Multitematický bojový výlet - Silvestr 2017

                                               ... tak jdeme na tu bowli?

                                              • Z Vápenky na Velkou Javořinu a přes Velkou nad Veličkou-Javorník zpět

                                               Panorama na modré turistické

                                              • Jeseníky 2019

                                               Zasloužený relax po těžké etapě

                                              • Ze Stvořidel do Humpolce a přes Kejžlice zpět

                                               Rybníček v Bystré

                                              • Novohradské hory, release 2020

                                               Fakt jedeme správně...?

                                              • Na kole v Holanech 2011

                                               ...si to někteří užívali...

                                              • Tajuplná Marilleva 2008

                                               a do jakýho časopisu...?

                                              • Vezza d'Oglio aneb lýžníci v roce 2015

                                               Kirka sestavil Helenku - tak se mu stýskalo...

                                              • Na kolech kolem Suchdola nad Lužnicí

                                               foto656

                                              • Z Pastuchovic do Manětína a přes Rabštejn zpět

                                               foto3969

                                              • Do Jimramova a znovu do Poličky

                                               foto2987

                                              • Na kole kolem Kanady, release 2

                                               Lucka a její první den

                                              • Do Nových Hradů u Skutče

                                               foto2973

                                              foto11112
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/6.3
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 11.10.2020 13:29:49
                                               
                                              Kostel Proměnění Páně v Josefově Dole
                                              š×v (original): 448 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/7.1
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 03.08.2015 14:56:04
                                               
                                              Na červené turistické
                                              š×v (original): 449 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/125
                                              Clona: f/5.3
                                              ISO: 360
                                              Datum pořízení: 08.05.2016 12:54:46
                                               
                                              Pěší psí družstvo
                                              š×v (original): 503 × 670
                                              Fotoaparát: Apple - iPhone XS
                                              Expozice: 0/231
                                              Clona: f/1.8
                                              ISO: 25
                                              Datum pořízení: 31.05.2021 12:40:36
                                               
                                              foto2833
                                              š×v (original): 799 × 535
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/1000
                                              Clona: f/16.0
                                              ISO: 1600
                                              Datum pořízení: 12.07.2012 12:23:52
                                               
                                              Rybník Velká Strana
                                              š×v (original): 3000 × 604
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Datum pořízení: 31.07.2020 16:18:07
                                               
                                              Na cyklostezce po pravém břehu Vltavy
                                              š×v (original): 1794 × 670
                                              Datum pořízení: 23.08.2015 15:37:54
                                               
                                              foto10616
                                              š×v (original): 449 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/320
                                              Clona: f/8.0
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 14.10.2018 12:03:02
                                               
                                              Panorama mezi Kunvaldem a Končinami
                                              š×v (original): 2400 × 476
                                              Datum pořízení: 30.06.2015 13:37:37
                                               
                                              Kopicův statek
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/4.5
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 20.09.2014 11:57:53
                                               
                                              Nikde ani živáčka
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/9.0
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 18.06.2017 11:03:32
                                               
                                              Objali jsme Kotelskou lípu - 1. strana
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/60
                                              Clona: f/4.5
                                              ISO: 450
                                              Datum pořízení: 06.07.2021 14:36:08
                                               
                                              Sluníčko Midloch
                                              š×v (original): 449 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/60
                                              Clona: f/4.2
                                              ISO: 200
                                              Datum pořízení: 09.10.2015 19:38:49
                                               
                                              Někde v lesích
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/80
                                              Clona: f/4.5
                                              ISO: 200
                                              Datum pořízení: 14.07.2014 11:35:49
                                               
                                              Lázeňský dům
                                              š×v (original): 359 × 536
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/7.1
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 31.05.2014 13:27:49
                                               
                                              foto6377
                                              š×v (original): 447 × 670
                                              Fotoaparát: SONY - DSC-WX220
                                              Expozice: 0/3
                                              Clona: f/3.3
                                              ISO: 160
                                              Datum pořízení: 29.01.2016 18:23:59
                                               
                                              Sjezd loukou po hororové části trasy
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/9.0
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 31.05.2021 15:32:48
                                               
                                              Hrad Dívčí Kámen
                                              š×v (original): 377 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON - COOLPIX S9500
                                              Expozice: 1/500
                                              Clona: f/6.8
                                              ISO: 125
                                              Datum pořízení: 14.07.2014 13:20:22
                                               
                                              Sjezdy z Klínovce
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/160
                                              Clona: f/6.3
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 19.07.2015 10:11:48
                                               
                                              foto2578
                                              š×v (original): 357 × 533
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/160
                                              Clona: f/6.3
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 12.07.2011 16:02:52
                                               
                                              Lesní cesta od Balkové
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/80
                                              Clona: f/4.5
                                              ISO: 200
                                              Datum pořízení: 27.04.2014 13:42:26
                                               
                                              Na odbočce rybníku Sykovec
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/125
                                              Clona: f/5.6
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 18.08.2017 10:32:55
                                               
                                              Umělci se snaží...
                                              š×v (original): 503 × 670
                                              Fotoaparát: SONY - DSC-HX100V
                                              Expozice: 0/25
                                              Clona: f/4.0
                                              ISO: 1000
                                              Datum pořízení: 03.07.2014 20:29:36
                                               
                                              Teď už fakt jenom z kopce
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/160
                                              Clona: f/6.3
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 06.07.2016 17:34:40
                                               
                                              ... tak jdeme na tu bowli?
                                              š×v (original): 1187 × 670
                                              Fotoaparát: HUAWEI - BLN-L21
                                              Expozice: 7000000/100000000
                                              Clona: f/2.2
                                              ISO: 2500
                                              Datum pořízení: 31.12.2017 18:05:56
                                               
                                              Panorama na modré turistické
                                              š×v (original): 3000 × 583
                                              Datum pořízení: 31.05.2021 15:29:26
                                               
                                              Zasloužený relax po těžké etapě
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/160
                                              Clona: f/7.1
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 15.06.2019 17:25:19
                                               
                                              Rybníček v Bystré
                                              š×v (original): 2201 × 670
                                              Datum pořízení: 10.07.2020 15:50:16
                                               
                                              Fakt jedeme správně...?
                                              š×v (original): 1191 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON - COOLPIX S9500
                                              Expozice: 1/50
                                              Clona: f/3.4
                                              ISO: 125
                                              Datum pořízení: 07.06.2020 13:21:12
                                               
                                              ...si to někteří užívali...
                                              š×v (original): 355 × 533
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/5.6
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 11.07.2011 13:28:01
                                               
                                              a do jakýho časopisu...?
                                              š×v (original): 360×480
                                              velikost: 75 kB
                                              Fotoaparát: KONICA MINOLTA - DiMAGE X60
                                              Expozice: 1/750
                                              Clona: f/7.1
                                              ISO: 50
                                              Datum pořízení: 26.02.2008 12:36:48
                                               
                                              Kirka sestavil Helenku - tak se mu stýskalo...
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/60
                                              Clona: f/4.8
                                              ISO: 200
                                              Datum pořízení: 28.01.2015 21:56:42
                                               
                                              foto656
                                              š×v (original): 640×480
                                              velikost: 105 kB
                                              Fotoaparát: NIKON - E2000
                                              Expozice: 17/945
                                              Clona: f/2.8
                                              ISO: 50
                                              Datum pořízení: 04.07.2005 11:27:44
                                               
                                              foto3969
                                              š×v (original): 1001 × 670
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/500
                                              Clona: f/5.6
                                              ISO: 180
                                              Datum pořízení: 26.04.2014 16:13:53
                                               
                                              foto2987
                                              š×v (original): 800 × 536
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/200
                                              Clona: f/8.0
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 04.07.2013 15:44:52
                                               
                                              Lucka a její první den
                                              š×v (original): 800×536
                                              velikost: 272 kB
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/80
                                              Clona: f/4.8
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 01.07.2008 16:46:34
                                               
                                              foto2973
                                              š×v (original): 800 × 536
                                              Fotoaparát: NIKON CORPORATION - NIKON D60
                                              Expozice: 1/250
                                              Clona: f/8.0
                                              ISO: 100
                                              Datum pořízení: 03.07.2013 12:13:45